Gym en Jazz vereniging

Unido

Lidmaatschap en lesrooster

GV Unido is dé vereniging in Emmer-Compascuum die verschillende takken van sport aanbiedt. Niet alleen hebben wij leden uit Emmer-Compascuum, maar ook nabijgelegen dorpen vinden onze vereniging al. Wij bieden verschillende takken van de gymsport en dansen aan. 

Voor iedereen zijn er beschikbare groepen. Iedereen is welkom om twee gratis proeflessen mee te draaien!


Lesrooster

 

Dag

Lesnr.

Lestijden

Discipline

Groep

Zaal

Leiding

Ma

237

17:00-18:00

Dans

Streetdance basisschool en voortgezet onderwijs

Kavels

Marije Geerdink


228

18:00-19:00

Dans

Dance 16+

Kavels

Marije Hölscher


203

19:00-20:00

Dans

Jazz 16+

Kavels

Marije Hölscher


204

20:00-21:00

Dans

Jazz dames

Kavels

Marije Hölscher

Di

251

10:45-11:45

Gym

Sport en spel

Klabbe

Ellen Weinans
Dorien van der Veen


154

15:30-16:15

Gym

Jongens groep 3, 4 en 5

Runde

Mariet Rolink


155

16:15-17:00

Gym

Meisjes groep 3, 4 en 5

Runde

Mariet Rolink


160

17:00-17:45

Gym

Jongens groep 6, 7 en 8

Runde

Mariet Rolink


156

17:45-18:30

Gym

Meisjes groep 6, 7 en 8

Runde

Mariet Rolink


157

18:30-19:30

Gym

Tieners/ voortgezet onderwijs

Runde

Mariet Rolink


158

19:30-20:30

Gym

Steps dames

Runde

Mariet Rolink

Wo

151

13:15-14:00

Gym

Peuters

Runde

Mariet Rolink


152

14:00-14:45

Gym

Kleuters/ groep 1 en 2

Runde

Mariet Rolink


212

16:30-17:30

Dans

Showdance basisschool

Kavels

Kristýna Jarošová
Marije Geerdink


215

17:30-19:00

Dans

Showdance voortgezet onderwijs

Kavels

Kristýna Jarošová
Marije Geerdink


213

19:00-20:00

Dans

Showdance 16+

Kavels

Kristýna Jarošová


218

20:00-21:00

Dans

Dames gevorderd

Kavels

Kristýna Jarošová

Do

252

8:30-9:30

Gym

Sport en spel

Klabbe

Ellen Weinans
Dorien van der Veen


250

9:30-10:30

Gym

Aangepast sporten

Klabbe

Ellen Weinans
Dorien van der Veen

Vr

101

9:30-10:30

Gym

Ouder en kind

Runde

Regina Schuurman


201

16:30-17:30

Dans

Dance groep 1 t/m 4

Kavels

Marije Geerdink


206

17:30-18:30

Dans

Dance groep 5 en 6

Kavels

Marije Geerdink


205

18:30-19:30

Dans

Dance groep 7 en 8, en voortgezet onderwijs

Kavels

Marije Geerdink

Za

180

9:00-11:00

Turnen

Turnselectie 2 uur

Runde

Regina Schuurman


181

9:00-12:00

Turnen

Turnselectie 3 uur

Runde

Regina Schuurman


182

9:00-12:00

Turnen

Turnselectie 5 uur (zaterdag + dinsdag)

Runde

Regina Schuurman